Een zorg minder!
Medewerkers [nieuw]

Medewerkers

Bekijk het team van Hans Rietveld Agrarisch Advies

 

Hans Rietveld (directie)
T: 06 5329 1150
E: hans@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

Nelleke Rietveld
T: 0183 351 000
E: nelleke@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

Bas Bassa (directie)
T: 06 4559 6067
E: bas@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

Maurice van den Hoven
T: 06 5393 6430 
E: maurice@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

Bart Bassa
T: 06 8238 3273
E: bart@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

Niels Bikker (directie)
T: 06 1284 8439
E: niels@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

Hendrik Waaijenberg
T: 06 2381 4690 
E: hendrik@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

Marien van Laar
T: 06 3023 6814
E: marien@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

Jeffrey Bongers
T: 06 4559 4644
E: jeffrey@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

 

Pieternel van der Spek

T: 06 5715 1071

E: pieternel@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

Janneke den Besten (financiële administratie) 
T: 06 4559 4569
E: janneke@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

Hans Rietveld Agrarisch Advies logo
Hans Rietveld Agrarisch Advies
Direct contact

Direct contact

Vul uw contactgegevens in

Copyright © 2020 Hans Rietveld Agrarisch Advies | Alle rechten voorbehouden | Site-Index | Privacyverklaring

Designpro.nl | Z-IM