Medewerkers

Hans Rietveld (directie)
T: 06 5329 1150                                 

E: hans@hansrietveldagrarischadvies.nl



Nelleke Rietveld 
T: 0183 351 000                                 
E: nelleke@hansrietveldagrarischadvies.nl




Bas Bassa (directie)
T: 06 4559 6067                                 
E: bas@hansrietveldagrarischadvies.nl



Rokus Lakerveld (agrarisch)
T: 06 4559 4644                                 
E: rokus@hansrietveldagrarischadvies.nl



Maurice van den Hoven (agrarisch)
T: 06 5393 6430                                 
E: maurice@hansrietveldagrarischadvies.nl



Bart Bassa (agrarisch)
T: 06 8238 3273                                 
E: bart@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

Renate Visser (agrarisch)

T: 06 5715 1071                                 
E: renate@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

Niels Bikker (agrarisch)

T: 06 1284 8439                                 
E: niels@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

Hendrik Waaijenberg (bouw- en milieu + agrarisch )

T: 06 2381 4690                                 
E: hendrik@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

Marien van Laar (agrarisch)

 

T: 06 3023 6814

E: marien@hansrietveldagrarischadvies.nl



Janneke den Besten (financiële administratie) 
T: 06 4559 4569                                 
E: janneke@hansrietveldagrarischadvies.nl



 

Technisch gebouwd door: designpro.nl | Optimalisatie door Z-IM.nl